EMS Teknolojisi

Yeni Nesil EMS Fitness

Elektrikli kas uyarma sistemi olarak adlandırılan EMS, haftada sadece 1 veya 2 seans, 20 dakikalık egzersiz programları ile hızlı ve etkili bir şekilde vücut şekillendirme imkanı tanıyan bir egzersiz türüdür. Yoğun iş temposu ve günlük hayattan spor yapma fırsatı bulamayanlar için tek seansta 3-4 saatlik egzersiz yapmış gibi kasları çalıştıran EMS, Golden EMS ile sizlerle buluşuyor!

Alanında uzman eğitmenler eşliğinde etkili bir çalışma programına sahip olarak kısa sürede vücudunuzu EMS ile istediğiniz forma sokabilir, her gün saatlerce egzersize zaman ayırmadan ve işlerinizi aksatmadan, sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Neden EMS Programları:

Golden EMS , en son teknoloji ile donatılmış EMS çalışma aletleri ve EMS egzersizlerinde alanının en iyi çalışma antrenörleriyle birlikte hizmet sunmaktadır. Yaşanılan bölgesel vücut sorunlarında kişiye özel çalışma programları hazırlayan uzmanlarımız, kısa sürede etkili sonuçlarla sizleri buluşturuyor! Sadece 20 dakika gibi kısa bir sürede 3000 kalori yakabilir, etkili ve hızlı vücut şekillendirme programınıza sahip olabilirsiniz!

Kronik Ağrılara Son

Yoğun iş temposu ve gün içerisinde yeterince hareket edememekten kaynaklanan kas ağrılarında etkili çözümler sunan EMS, düzenli yapıldığında vücuttaki ağrıları hafiflemesini ve kasların güçlenmesini sağlayan bir egzersiz türüdür. Özel donanımlı EMS Antrenman aletleri ve elbiseleri eşliğinde Golden EMS sizleri bekliyor!

EMS Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Kişilerin egzersiz programları ve düzenli EMS çalışmaları ile birlikte gözle görülür sonuçlar ortalama 2 haftada elde edilmeye başlanmaktadır. Düzenli devam edildiği takdirde 2 ile 3 ay içerisinde verimli sonuçlar alınarak vücut şekillenme süreci hızlı bir şekilde ilerlemektedir. EMS programlarına destek olarak diğer egzersiz türleri de rahatlıkla yapılabilir ve vücut şekillendirme süreci hızlandırılabilmektedir.

× Nasıl yardımcı olabiliriz?